Slot Makinesinde Kumar – Bilebileceğiniz Gerçekler

Kumar sorunu olan yakın bir arkadaşınız veya akrabanız var mı? Yani onlara yardım etmelisin, nasıl yapılacağını bilmiyor musun? Kumar sorunları onların ve muhtemelen sizinkini ciddi biçimde etkiliyor mu? Eski bir kumar bağımlısı olarak neyin yararlı neyin yararsız olduğunu fark ediyorum.

Slot arabaları bunu yapacak. Farklı üreticilerin ölçekleri de aynı ölçek pistinde yarışabilir. Bununla birlikte, farklı üreticilerin aynı ölçekteki rayları yalnızca ayrı olarak satılan herhangi visit http://www.morivercountry.com/ bir özel adaptör ray parçasıyla bir araya getirilecektir.

Carrera arabaları, pistteki bir oyuk (veya “yuva”) tarafından yönlendirilen minyatür arabalardır. Çoğu kişi bunların yalnızca eğlence amaçlı kullanılan oyuncaklar olduğunu düşünse de Carrera arabaları aynı zamanda çocukların öğrenme oyuncakları olarak da kullanılabilir.

En belirgin belirti ve semptomlardan biri daha fazla kumar oynama kararıdır. Bir oyunu kaybettiğinizde, dolayısıyla para kaybettiğinizde, onu alma ve kumara yeniden başlama dürtüsüne sahip olursunuz. Kumar bağımlısı olanlar için sonsuz bir zorluktur.

Kesintilere gelince, gördükleriniz, hissettikleriniz veya yaşadıklarınızdan hoşlanmazsanız, etrafınızda bir değişiklik yaratmaktır. Bu şans! İnsanlara ne istediğinizi, ne istemediğinizi anlatmaya başlayabilirsiniz, çünkü müsaitsiniz ve sadece müsait değilsiniz ve herkes kendi ailenizin diğerleriyle nasıl iletişim kurduğuna dair küçük bir yapı oluşturabilir.

Benim önerdiğim faktör, kumar sorunu yaşayan kişiyi danışmanlık almaya teşvik etmektir. Hipnoterapi uygulayan bir terapisti şiddetle tavsiye ederim. Böyle bir terapi, kumarbazın zihninin derinliklerindeki olumsuz düşünceyi etkili bir şekilde olumlu düşüncelerle değiştirir. Bu olumlu düşünceler, sorunlu kumarbazın özgüvenini ve güvenini arttıracaktır. Bu terapiyle birlikte, arkadaşınızı veya akrabanızı her gün Adsız Kumarbazlar toplantılarını ziyaret etmeye teşvik edebilirsiniz.

Teksas Lotosunda kumar oynayarak ikiyüzlü müyüm? Belki öyle, ya da belki kumar oynamak istediğim için oynuyorum ve bunun toplumdaki tek oyun olduğundan eminim. Ancak, eğer seçme şansım olsaydı kişisel olarak daha iyi oranlarla kumar oynamayı, hatta belki farklı bir oyunu tercih ederdim. Demek istediğim şu; “Kararınızı verin, ya kumar ahlaka aykırıdır ve yasaklanması gerekir, ya da değildir.” Yeni başlayan bir organizasyonun oyunda tekel sahibi olması, daha sonra rekabet etmek için kanuna aykırı hale gelmesine izin vermesi ne kadar ahlak dışıdır. Kumarda rekabet iyidir, tıpkı diğer her şey gibi, açık bir piyasada kumar oynamak HER ZAMAN fiyatı düşürür, kaliteyi artırır ve müşteriye en iyi teklifi verir. Bu benim görüşüm.